4Developers ’17 odliczanie…

750x100

Wybieramy się na Festiwal 4Developers!

Po raz kolejny zostaliśmy Partnerem Community @4Developers – interdyscyplinarnego wydarzenia dla programistów, studentów, ekspertów i całej społeczności IT!
To oznacza, że…
po pierwsze mamy dla Was 20% zniżki na bilety z kodem: ZW20…
… po drugie możecie śledzić bieżącą sytuację na naszym twitterze
… a na koiec przeczytać nasze podsumowanie.

Co w tym roku?

Agenda zawsze jest bardzo bogata i własnie dzisiaj pojawiła się agenda: http://2017.4developers.org.pl/pl/program/schedule/
Pojawiło się w niej kilka nowości. Możecie wybrać się na prezentacje w ramach kilkunastu ścieżek, w tym: Python, Ruby, Java, JavaScript, PHP, dotNET, Gamedev, Architektury Aplikacji i Soft Skills.


logotyp_4developers     3 kwietnia!

 

Więcej o 4Developers

4Developers to Festiwal Technologiczny, który oferuje wykłady i warsztaty w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Głównym celem wydarzenia jest tworzenie miejsca spotkań polskiej społeczności IT, które sprzyja wymianie umiejętności i doświadczeń. 

Dla kogo jest Festiwal?

Setki przedstawicieli społeczności IT – programistów, studentów, managerów i rekruterów spotykają się w Warszawie, by zdobywać wiedzę i nowe kontakty, a przy okazji świetnie się bawić. W tym roku będzie to około 1500 osób!

Co tutaj znajdziecie?

4Developers porusza tematy związane z dziedzinami takimi jak: PHP, .NET, Python, Java, Ruby, Javascript, Gamedev, Architektury Aplikacji czy Soft Skill i Business Relations. Nad ostatecznym kształtem agendy czuwa Rada Programowa złożona z najlepszych polskich ekspertów z branży IT. 

Czego więcej spodziewać się na 4Developers?

Wysoki poziom merytoryczny i duży zakres poziomów zaawansowania to gwarancja, że każdy znajdzie tu temat dla siebie. Festiwal to również doskonała okazja, by poznać doświadczonych ekspertów i innych pasjonatów świata IT. Nawiązywaniu znajomości co roku sprzyja luźna atmosfera, liczne atrakcje i Before Party!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *