Chętni i chętne na AbE 2017?

wide-sup2-2017

Call for speakers & trainers tylko do końca czerwca

https://agilebyexample.com/agilebyexample-call-for-speakers-trainers-do-30-06-2017-zwinna-lodz/

... tam też więcej o czołowych gościach i 15% zniżce na bilety. 

 

Zaproszenie na AgileByExample 2017 (9–11 października)

Witajcie,

Z ogromną radością spieszę donieść, że przygotowania do tegorocznego AgileByExample (https://agilebyexample.com) idą pełną parą. Dla tych, którzy nie wiedzą – AgileByExample to coroczna konferencja odbywająca się w Warszawie, która w 2014 roku była 10tą najlepszą agilową konferencją na świecie (http://softwaredevelopmenttoday.com/2015/01/the-top-50-agile-conferences-including-lean-kanba-scrum/)

A więc do rzeczy – przede wszystkim daty – zapraszamy 9–11 października 2017. Wzorem poprzednich lat pierwszy dzień to Lean Agile Dojo – kilkanaście pół-dniowych warsztatów na networkingową rozgrzewkę. Wtorek i środa to regularna konferencja ze talkami, przerwami kawowymi i całą masą różnych atrakcji 🙂

Trochę głupio to pisać co roku, ale w tym roku _naprawdę_ mamy rewelacyjnych keynotów 🙂 Zaczniemy na dniach ogłaszać nazwiska.

Zaczynamy szukać też innych speakerów i trenerów – otworzyliśmy już call for speakers & trainers. Szukamy chętnych do poprowadzenia 15-minutowych prezentacji oraz 3,5-godzinnych warsztatów – propozycje można zgłaszać tutaj: http://agilebyexample.com/speak-at-abe/

Call for speakers & trainers zamkniemy 30 czerwca. Zgłoszenia będzie oceniać nasza wspaniała rada programowa w składzie: Andy Brandt, Ewa Gowin, Iza Goździeniak, Jacek Wieczorek, Jakub Szczepanik, Krystian Kaczor, Łukasz Szóstek, Mateusz Srebrny, Paweł Nowak, Paweł Rzymkiewicz, Radek Lont, Tomasz Wykowski, Wòjcech Makùrôt.

Kończąc konkretem – do końca maja bilety early-bird w doskonałej cenie 1100+VAT za dwa dni konferencyjne (1400+VAT z dojo). Warto się spieszyć, gdyż zostało ich już mniej niż 20 sztuk. Zapraszam do rejestracji (agilebyexample.com/tickets/)

Od końca maja (ew od wyczerpania early-birdów) cena idzie w górę, ale dla członków ZwinnaŁódź mamy 15% zniżki (hasło „ZwinnaŁódź”)

Zapraszam serdecznie
Mateusz Srebrny
#abe17 team

PS. Oczywiście szukamy też sponsorów chcących się przy okazji pokazać (https://agilebyexample.com/sponsorship)

PPS. Można nas obserwować na twitterze (twitter.com/agilebyexample) i facebooku (facebook.com/AgileByExample/).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *