Atmosfera DevOps w 2017

Jak co roku, również i tym razem nie może nas ominąć Atmosphere! UWAGA: to już tuż tuż – 16/17 maja!

banner_750x100

Entuzjaści DevOps łączcie się! Złap zniżkę i dołącz do najbardziej prestiżowej konferencji DevOps w Polsce!

Najlepsi eksperci, przedsiębiorcy, propagatorzy kultury DevOps w Polsce i na świecie, studenci oraz fani technologicznych nowinek – już po raz piąty spotkają się w Krakowie, aby wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. Konferencja Atmosphere odbędzie się 16-17 maja w Hotelu Forum, a my przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną zniżkę.

Kultura DevOps przebojem wdarła się do grona najbardziej pożądanych tematów w branży IT, a jej popularność wciąż rośnie. Z rozwiązań metodologii DevOps korzystają takie firmy jak Chef, WIX czy Allegro, czyli prawdziwi giganci na rynku. Atmosphere z każdą kolejną edycją gromadzi coraz większą liczbę najlepszych specjalistów – software developerów, inżynierów oprogramowania, administratorów i managerów IT. Zbliżająca się edycja zapowiada się niezwykle obiecująco! Podczas dwóch równoległych ścieżek wystąpi prawie 30 prelegentów, którzy poruszą najbardziej aktualne tematy, a całości dopełni niezapomniane afterparty zamykające imprezę.

Kto pojawi się na scenie?

Podczas zeszłorocznej edycji pojawiło się wiele głosów sugerujących wprowadzenie prelekcji także w języku polskim i dlatego też na tegorocznym Atmosphere nie zabraknie wykładów po polsku! Pojawiły się już pierwsze prelekcje, m.in.:

Natomiast wszyscy uczestnicy konferencji będa mogli wziąć udział w Lightning Talkach. To krótkie i treściwe prezentacje, gdzie w ciągu 5 minut można zareklamować swój projekt, zachęcić do udziału w organizowanym evencie czy promować swoją grupę społecznościową. 

Coś więcej niż biznes

Jednak Atmosphere 2017 to nie tylko eksperci na najwyższym, światowym poziomie, ale także luźna atmosfera wypełniona grami komputerowymi, piwem i branżowymi żartami. To właśnie za sprawą tego optymalnego połączenia, uczestnicy konferencji co roku wracają, by poszerzyć nie tylko swoją wiedzę, ale także krąg znajomych.

Odbierz zniżkę 

Dla każdego z członków Zwinnej Łodzi przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy ZL15, dzięki któremu kupicie bilety o 15% taniej. Zachęcamy do rejestracji!
Jeśli chcesz poczuć wyjątkowy klimat konferencji, zobacz, jak jej uczestnicy bawili się rok temu.
Więcej informacji na temat Atmosphere 2017 można znaleźć na stronie konferencji oraz na profilu na Facebooku.


Atmosphere 2017 to punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego DevOpsa!
Nie może Cię tam zabraknąć! 🙂

Dyskusje:

Pierwszy komentarz?