Jak wspierać rozwój motywacji w Zespole Scrumowym?

Już za kilka dni kolejne spotkanie Zwinnej Łodzi. 11 czerwca będziemy gościli Agnieszkę Biernacką, która poprowadzi wartsztat “Jak w praktyce wspierać rozwój motywacji w Zespole Scrumowym?”.

Spotkanie jest kierowane do Product Ownerów, Scrum Masterów, Deweloperów, liderów technicznych, CTO i innych osób, które mają wpływ na Zespół Scrumowy.

Poniżej kilka słów od Agniszki odnośnie warsztatyu:

Na spotkaniu opowiem Wam o jednej z teorii motywacji, która ułatwia zrozumienie, jakie działania mają dobry, a jakie zły wpływ na zaangażowanie zespołu. W tej części popracujemy warsztatowo nad “motywatorami” jakich używamy w codziennej pracy. Następnie opowiem Wam o wynikach moich badań w polskich zespołach scrumowych. Będzie między innymi o tym, czym Daily, Review i Planning często bywa, a czym może być. Skoncentrujemy się na tym, jakie korzyści mogą dawać te spotkania wszystkim zainteresowanym stronom i jak mogą budować zaangażowanie Zespołu Deweloperskiego. Ta część warsztatu będzie skoncentrowana na wypracowaniu przez uczestników pomysłów na realne zmiany w swoich organizacjach.

Kiedy: 11.06.2018
Gdzie: SkyHub, ul. Piotrkowska 148/150, 90-063 Łódź

O której: 17:30 – 20:00

Link do eventu na Fb: https://www.facebook.com/events/1036637249828520/
Link do eventu na Meetup: https://www.meetup.com/Zwinna-%C5%81od%C5%BA/events/251427023/

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *