JUGmajster i -15%

JDD_750x100
WSPIERAMY: 10/11 października, Kraków: http://16.jdd.org.pl 

JUGMajster – plebiscyt na najlepszego prelegenta z dziedziny IT!

JDD nie jest zwykłą konferencją poruszającą wszelkie możliwe zagadnienia związane z Java – jest przede wszystkim ogromnym spotkaniem polskich Java User Groups. To między innymi ich przedstawiciele są odpowiedzialni za formowanie agendy oraz za fantastyczne wystąpienia – w tym roku po raz kolejny debiutanci na ogólnopolskiej scenie zawalczą o tytuł JUGmajstra. Głosować można podczas konferencji – 10 i 11 października w Krakowie!

Na czym to polega?

JUGmajster to niepowtarzalny tytuł przyznawany na rok najlepszemu prelegentowi pochodzącemu z jednej z lokalnych Java User Groups. Do plebiscytu dołączyć może każdy członek JUGu, który do tej pory sprawdzał się w roli mówcy na lokalnych spotkaniach, jednak warunki są jasne – musi to być jego pionierskie wystąpienie na ogólnopolskiej scenie.

Dlaczego wybieramy JUGmajstra?

Żeby pokazać, jak silna jest społeczność Java w Polsce. Na JDD JUGi mają okazję do zaprezentowania się szerokiemu gronu ponad 800 specjalistów, a ich członkowie mają okazję wymienić się doświadczeniami z kolegami z innych części kraju. Wybory JUGmajstra angażują największe JUGi w Polsce, a organizatorzy konferencji są otwarci na współpracę z nowymi społecznościami.

JUGmajster aktywuje całą społeczność JDD, nie tylko kandydatów do tytułu. W plebiscycie mogą głosować wszyscy uczestnicy konferencji – to właśnie oni odpowiedzialni są za ostateczny werdykt. Mimo to najważniejsi są właśnie nowi prelegenci. Dla nich to szansa na wystąpienie na dużej scenie u boku doświadczonych prelegentów, zdobycie cennego, udokumentowanego doświadczenia, a także zebrania feedbacku od słuchaczy i ekspertów.

 

Wszystko o Java -15%

W JDD warto wziąć udział nie tylko ze względu na plebiscyt. Co roku na konferencji omawiane są tematy z różnych dziedzin związanych z Java i prezentowane na różnych poziomach zainteresowania. Każdy, zarówno początkujący, jak i doświadczony Javowiec, znajdzie coś wartościowego w tegorocznej agendzie. 

Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników 15% zniżki na bilety z kodem: JDD_ZwinnaLodz

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: http://16.jdd.org.pl 

 

Aleksandra Woźniak
PR Manager JDD 
aleksandra.wozniak@proidea.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *