Product Development Days

ProductDevelopmentDays2016


Methods, Team, Experience, Sales & Marketing – rusza druga edycja Product Development Days!

Ile wartościowych rad możesz dostać w ciągu dwóch dni? Tej jesieni skorzystaj z wyjątkowej okazji na spotkanie z mentorami i poszerzenie wiedzy o rozwoju produktu o 360 stopni.

Już 8 i 9 listopada Park Inn by Radisson w Krakowie zapełni się ludźmi, którzy nadają życie produktom, bez których nasza codzienność nie byłaby taka sama.

Fizyczne i softwarowe, adresowane do profesjonalistów czy rozrywkowe – wysoka jakość może narodzić się tylko w środowisku, które pozwala ją wypracować. A to zaledwie czubek góry lodowej – jesteście gotowi na dwa dni pełne bezcennej wiedzy? Przed wami kolejna odsłona Product Development Days!

“All the skills you need” nie jest hasłem rzuconym na wiatr – tegoroczna edycja konferencji jest jeszcze bogatsza, oferując aż cztery ścieżki tematyczne. A będą to:

– Methods, skupiająca się na rozwoju produktu i wdrożeniu efektywnej metodologii pracy,

– Team, podczas której uczestnicy będą mogli rozwinąć kompetencje interpersonalne, które są niezbędne do skutecznej współpracy i przewodzenia zespołowi,

– Experience, odsłaniająca sekrety dobrego designu i szeroko pojętego usability,

– i po raz pierwszy Sales & Marketing – modelowanie procesu sprzedaży produktu i nowoczesne narzędzia automatyzacji marketingu.

Ścieżki tematyczne oprócz krótkich wykładów zawierać będą także odbywające się równolegle warsztaty, które pozwolą na praktyczną aplikację zdobytej wiedzy jeszcze przed wyjściem z konferencji.

Jednak to nie same wykłady i warsztaty czynią tę konferencję wyjątkową. Już poprzednie edycje udowodniły, że Product Development Days jest przede wszystkim wspaniałą platformą pozwalającą na wejście w personalną interakcję z prelegentami i innymi uczestnikami. To właśnie na tym wydarzeniu możecie najwięcej czasu poświęcić na długie rozmowy o tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla was.

Product ownerzy, kierownicy zespołów, project managerowie, konsultanci, marketerzy, handlowcy, UX designerzy – wszyscy ci specjaliści znajdą się pod jednym dachem, pozwalając na poszerzenie wiedzy we wszystkich tych aspektach.

Chcesz zarządzać swoim zespołem sprawnie? Rozwinąć produkty i modele biznesowe dla nowych generacji klientów? Obniżyć koszty przy jednoczesnym zwiększeniu jakości? A może dostarczyć najlepszy “experience” swoim klientom?

Dołącz do PDD16 i poznaj swoich mentorów podczas jednej z ponad 200 sesji!

Specjalnie dla naszych czytelników organizatorzy przygotowali kod zniżkowy uprawniający do 15% rabatu na wejściówki: MEDIA15

Więcej informacji na:

stronie wydarzenia: http://www.productdevelopmentdays.com

Facebooku: https://facebook.com/productdevelopmentdays/

Twitterze: https://twitter.com/ProductDevDays

5 powodów Workshop VIP Ticket Tracks

Zapraszamy! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *