Wiosna 2016

Koniec zimy, czas na zloty!
Mamy dużo planów na wiosnę:

ZL_wsparcie_wiosna16

 

Polubiliśmy się!

Po pierwsze i najważniejsze, ponownie chcą z nami współpracować Organizatorzy:

To oznacza, że sprawdził się zeszłoroczny pomysł współpracy jako patroni medialny! W tym roku pierwszą połowę roku wzbogaci jeszcze nowe wydarzenie: Let’s Manage IT które też wesprzemy!

Co nowego?

4Developers zmienia formułę na… festiwalową! Pojedziemy sprawdzić, czy sprawdza się nauka przez zabawę, rozumianą w tym wypadku jako luźną atmosferę. Poza tym wspieramy Michała Bartyzela, który odpowiada za dwie ścieżki tematyczne: SoftSkills i BusinessRealtions. Trzymamy kciuki za zwinnołódzkiego Wiktora Sztajerowskiego i zgłoszony przez niego temat. Do tego rekomendowaliśmy wystąpienie Piotra Trojanowskiego, który pojawił się u nas 29 lutego z ideą merytokracji w budowie produktu i zespołów.

Po raz pierwszy odbędzie się dwudniowa konferencja Let’s Manage IT dla szeroko rozumianego grona liderów. Tematyka bardzo często poruszana na naszych spotkaniach, stąd podczas wydarzenia skupimy się na ścieżce IT MANAGER AS A LEADER oraz AGILITY VS STABILITY. Jest spora szansa, że zwinnołódzki Radek Lont weźmie czynny udział w sesjach roundtables planowanych na pierwszy dzień wydarzenia. A może ktoś czuje, że ma dobry temat do zgłoszenia?!? Piszcie po wsparcie na zwinnalodz@gmail.com!

Co może grupa?

Na koniec kilka słów o tym, co rozumiemy przez wsparcie wydarzeń.

W pierwszej kolejności udostępnianie wpisów takich jak ten, które służą szerzeniu informacji o wartościowych spotkaniach.
Poza propagowanie w łódzkim środowisku proponujemy:
– relację ‚live’ z konferencji na twitterze (robiliśmy taką w 2015 z kilku wydarzeń) i
– podsumowanie wydarzenia (http://zwinnalodz.eu/inicjatywy/konferencje-wspolpraca/).
W tym roku mam pomysł na ożywienie bezpośredniej relacji z wydarzeń – zaobserwujecie to na kanale Twittera i na facebook’u.

Wzamian grupa dostaje zniżki na bilety i (z reguły) jedną darmową wejściówkę dla osoby, która relacjonuje z konta @ZwinnaLodz i podsumowuje wydarzenie.

Zatem kolejne wpisy będą dotyczyć zniżek, promocji i kodów! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *