Wspieramy Atmosphere 2016!

atmosphere2016

W ubiegłym roku na oranżadę z DevOpsami pojechało kilka osób ze zwinnołódzkiego grona – wszyscy byli zadowoleni z poziomu merytorycznego i pod wrażaniem motywu przewodniego konferencji. Co w tym roku? My znów dumnie wspieramy, a Organizatorzy mają do przekazania kilka słów… i zniżkę 🙂

Entuzjaści DevOps w natarciu! Dołącz do największej konferencji DevOps w Polsce

Najlepsi specjaliści, przedsiębiorcy, przedstawiciele branży IT oraz fani nowych technologii spotkają się już po raz czwarty, aby wymieniać się doświadczeniem i pomysłami. Konferencje Atmosphere odbędzie się 17­18 maja w Krakowie. Dla naszych czytelników organizator przewidział zniżki.

Konferencja Atmosphere z roku na rok zyskuje na rozgłosie, przyciągając coraz szersze grono zwolenników metodyki DevOps. Nadchodząca edycja to prawdziwe święto dla DevOpsowej społeczności ­ w tym roku pojawi się ponad 4​00 gości!​ Dziedzina DevOps jest obecnie jednym z najgorętszych tematów branży IT, co sprawia, że jej popularność ciągle rośnie.

19327371386_3d72221896_o

Dlaczego warto?

Atmosphere to niepowtarzalna okazja do nawiązania cennych kontaktów oraz promocji siebie i swojej firmy wśród przedsiębiorców, a także przedstawicieli branży IT. Według przeprowadzonej przez organizatora ankiety, w minionej edycji konferencji brali udział głównie ludzie, zajmujący takie stanowiska, jak: S​oftware Developer, Senior Software Engineer, CTO/CEO, IT Admin oraz IT Manager.

16292008586_36451c3954_o

Chcesz stanąć na scenie Atmosphere?

Ci którzy czują, że sami ciekawie potrafią opowiedzieć o swoich doświadczeniach w pracy z zastosowaniem DevOpsowych założeń, mogą za pomocą f​ormularza zgłoszeniowego złożyć swoją kandydaturę na prelegenta. Daje to szansę dołaczyć do wyjątkowego grona specjalistów. Pierwszym, ujawianym niedawno gościem będzie A​ndrzej Grzesik, ​specjalista DevOps, BigData i programista z zamiłowania.

16316149971_3153a827f3_o

Coś więcej niż biznes

Jednak Atmosphere 2016 to nie tylko eksperci na najwyższym, światowym poziomie, ale także luźna atmosfera wypełniona grami komputerowymi, piwem i branżowymi żartami. To właśnie za sprawą tego optymalnego połączenia, uczestnicy konferencji co roku wracają, by poszerzyć nie tylko swoją wiedzę, ale także krąg znajomych.

Dla każdego z naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy Atmo_Friend20, ​dzięki któremu kupicie bilety o 20% taniej. Wejściówki czekają na Was pod adresem: https://goo.gl/A93lf3.​

Jeśli chcesz poczuć wyjątkow klimat konferencji, zobacz, jak jej uczestnicy bawili się rok temu.

Więcej informacji na temat Atmosphere 2016 można znaleźć na s​tronie konferecji oraz na p​rofilu na Facebooku.​

Odpowiedź do artykułu “Wspieramy Atmosphere 2016!

 1. Zwinna Łódź Autor

  UWAGA! Jeszcze korzystniejszy kod zniżkowy!
  25%: atmo_zwinna

  Entuzjaści DevOps łączcie się! Złap zniżkę i dołącz do najbardziej prestiżowej konferencji DevOps w Polsce!

  Najlepsi eksperci, przedsiębiorcy, propagatorzy kultury DevOps w Polsce i na świecie, studenci oraz fani technologicznych nowinek – już po raz czwarty spotkają się w Krakowie, aby wymieniać się doświadczeniami i pomysłami. Konferencja Atmosphere odbędzie się już 17-18 maja w Hotelu Forum, a my przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną zniżkę

  Po sukcesie DevOps Days Warsaw, które organizowaliśmy w zeszłym roku, mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe, DevOpsowe spotkanie. Jak zawsze gwarantujemy mieszankę solidnej porcji wiedzy z dobrą zabawą w wyborowym towarzystwie.

  Najlepsi eksperci z firm o międzynarodowym zasięgu to stały punkt każdej konferencji Atmosphere. Allegro, Facebook, Flicker, Spotify, eBay, a w tym roku między innymi Hashicorp i Chef to tylko niektóre firmy pojawiające się na krakowskiej konferencji.

  Dlaczego nie może Cię zabraknąć na Atmosphere 2016?
  400 gości nie może się mylić! A właśnie tyle osób możesz się spodziewać na tegorocznej konferencji.
  Międzynarodowa atmosfera, która procentuje bezcennymi znajomościami.
  Dwie ścieżki – Dev oraz Ops, dzięki czemu nie tracisz czasu na tematy, które Cię nie interesują.
  Oldschoolowe gry, flipery, piwo i dużo nerdowskich żartów – tego chyba nie trzeba tłumaczyć 😉

  Atmosphere 2016 to punkt obowiązkowy w kalendarzu każdego DevOpsa!

  Nie może Cię tam zabraknąć! 🙂

  Szczegółowe informacje, listę prelegentów oraz agendę całej konferecji znajdziesz na stronie http://2016.atmosphere-conference.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *